X

S.S.S

Baskı işi ile ilgilendiğimiz için genellikle Corel Draw kullanıyoruz.

 

1. Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir email ile alpinbayrak@hotmail.com adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

2. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

 

3. Hatalı Ürünler

Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren bilgileri alpinbayrak@hotmail.com adresine gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;

 

İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

Siparişinizin durumunu bizi arayarak öğrenebilirsiniz. 

0312 341 31 85 - 0507 316 06 08 numaralarını Pazartesi - Cumartesi saat 08:30 - 18:30 arası aramalarınızda yardımcı olunacaktır.

 

Evet bize 0507 316 0608 numarası ile whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Elbette toplu alım ile adeti alımlar arasında fiyat farkı olacaktır. Fiyat teklifi almak için bize alpinbayrak@hotmail.com mail adresinden veya 0312 341 31 85 - 0 507 316 06 08 numaralarından ulaşabilirsiniz.
 

Evet isteğe özel baskı yapıyoruz.

 

Evet tasarım hizmetimiz mevcuttur.

 

Tüm standart boyutlarda baskı yapabildiğimiz gibi daha büyük baskılarınızı da yapabiliyoruz. İstenilen bütün ebatlarda baskı yapmamız mümkündür.

Kumaş Enlerimiz

150cm, 200cm, 300cm olmakla birlikte kumaşlarımız birleştirilerek daha geniş olabilmekte. Boy olarak bir sınır yoktur.

 

Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 08:30 - 18:30 saatleri arasında açığız.

 

Kumaş olarak Raşel, Saten, Alpaka ve Mesh kullanmaktayız.

 

Genellikle toplu işler yapmamız sebebiyle ücretlerimiz uygundur. Piyasa standartlarının altında fiyat verdiğimiz için bugün sektörün en büyükleri arasında yer almaktayız.

 

Açık adresimiz: Turgut Özal Bulvarı No: 53 Kat:2 İskitler Altındağ Ankara Türkiye

 

Teslimat süresi işin miktarına göre uzayabilmekte veya kısalabilmektedir. Gene de ortalama bir işte 1-2 gün içerisinde teslim almanız mümkün olacaktır.